Trendy w remontach na 2021!

Trendy w remontach na 2021!

Planujesz remont swojego mieszkania w 2021 roku? Koniecznie zapoznaj się z najnowszymi trendami, sprawdź jakie barwy i dodatki będą królować w naszych domach!

Spokojne barwy

W 2021 w naszych wnętrzach będą królować spokojne barwy, mające dać nam ukojenie po 2020 roku. Stawiamy na odcienie zieleni i błękitu, które kojarzą się z naturą i błogością, do łask znów powrócą brązy, beże i lekkie odcienie szarości, które sprawdzą się w minimalistycznych i szykownych wnętrzach i nadadzą nim nieco cieplejszy ton.

Naturalne materiały

W tym roku na salony wkracza natura – drewniane meble i dodatki będą królować we wnętrzach. Wracamy do korzeni i chcemy nadawać swoim pomieszczeniom charakter bardziej vintage, a nie nowoczesną surowość jak to było do tej pory, dlatego oprócz drewna pojawi się również wiklina i bambus. Dla tych którzy cenią surowe wnętrza idealnym połączeniem dla tych materiałów będzie szkło i metal. Żeby dopełnić wnętrze postawmy na wełniane tekstylia, które w tym roku będą hitem. Wełna sprawdzi się jako pokrycie na sofę czy fotel, ale również jako poduszki, które pomogą ocieplić naszą kanapę.

Bądźmy eko

Ekologia z roku na rok gra w naszym życiu coraz większą rolę, nie ma więc co się dziwić, że w tym roku będzie obecna również w naszych wnętrzach. W 2021 stawiamy na renowacje starych mebli, lub samodzielne ich tworzenie z dostępnych materiałów np. drewnianych palet. Myśląc o ekologii nie wolno zapomnieć o roślinach, które w tym sezonie będą jednym z najmodniejszych wnętrzarskich trendów. Duże zielone kwiaty doskonale skomponują się z pastelowym wnętrzem i drewnianymi dodatkami.

Teraz nie pozostaje nic, jak tylko wdrożyć najnowsze trendy w nasze wnętrza. Jak wiemy, remont nie jest prostą sprawą, dlatego przychodzimy z pomocą i odpowiadamy na pytanie - Jak przygotować się do remontu mieszkania?